Výstavba domů

Kdo by si nepřál mít jednou svůj vlastní vysněný dům? Svůj domov?

Nevíme, jestli každý, ale procento je určitě vysoké. My jsme si vědomi toho, že výstavba rodinného domu je většinou na celý život a spousta lidí do toho vkládá veškeré svoje úspory. Nebereme to tedy na lehkou váhu a velmi se snažíme, abychom zhmotnili dům, který byl doteď pouze ve Vašich představách, kompletku anebo i část, na všem se rádi domluvíme.

Stavíme i činžovní domy. K výstavbě bytových domů jsme se překvapivě nedopracovali, ale rovnou tím začali. Naším úplně prvním projektem byla přestavba bývalých dílen v centru Hradce Králové na rezidenční dům. I přes (toho času) málo zkušeností jsme zvládli celou stavební část včetně veškerých papírů. Znalosti a praxi tedy máme i v legislativní oblasti, ve které s klientem vždy také spolupracujeme.

 

Domluvte si konzultační schůzku

Každá stavba potřebuje profesionály

Každý jednotlivý projekt ať je sebemenší nese svá úskalí a problémy. Proto se nás nebojte kontaktovat s vaším dotazem. Pokud se Vám nechce psát zpráva. Kontaktujte nás na telefoním čísle +420 733 191 594 a domluvíme se na osobní schůzce, kde vše probereme a nalezneme vhodné řešení.

Image
Jsme stavební firma působící převážně ve Východních Čechách. Zabýváme se rekonstrukcemi bytů a komerčních objektů či výstavbou a rekonstrukcí rodinných a činžovních domů včetně instalatérských a elektroinstalačních prací.
Disponujeme veškerou potřebnou mechanizací, zkušenými zaměstnanci a máme dlouhodobou a stabilní spolupráci se spolehlivými dodavateli.
Kontaktní údaje
Šafaříkova 1263/1a
500 02, Hradec Králové
Telefon: +420 733 191 594
E-mail: info@vkrekostavby.cz
Otevírací doba

Po - Pá: dle dohody

Novinky & aktuality

VKREKOSTAVBY se dočkaly spuštění svých...

Dnešní doba se vyznačuje stále vyššími nároky na...

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo výzvu v...