Rekonstrukce bytů

Byt určený k pronájmu anebo Váš budoucí domov? Každá rekonstrukce je vždy unikátní a my známe pravidla hry.

Realizujeme rekonstrukce bytů, ale i jejich částí, jako je samotné bytové jádro, kuchyně, anebo dětský pokojíček, protože dítko už je moc velké na tapetu s Mickey Mousem. Rekonstrukcí bytů už jsme udělali opravdu hodně a umíme naslouchat Vašim požadavkům a přáním, ale zároveň se nebojíme se vším poradit na základě našich dlouholetých zkušeností.

Pokud jste si koupili byt na investici a chcete ho předělat za účelem pronájmu, asi ho budete chtít předělat co nejdříve. Sami pronajímáme několik bytů a rádi s Vámi zkonzultujeme jak stavební část, tak i vhodné budoucí vybavení dle Vašeho záměru.

 

Domluvte si konzultační schůzku

Každá stavba potřebuje profesionály

Každý jednotlivý projekt ať je sebemenší nese svá úskalí a problémy. Proto se nás nebojte kontaktovat s vaším dotazem. Pokud se Vám nechce psát zpráva. Kontaktujte nás na telefoním čísle +420 733 191 594 a domluvíme se na osobní schůzce, kde vše probereme a nalezneme vhodné řešení.

Image
Jsme stavební firma působící převážně ve Východních Čechách. Zabýváme se rekonstrukcemi bytů a komerčních objektů či výstavbou a rekonstrukcí rodinných a činžovních domů včetně instalatérských a elektroinstalačních prací.
Disponujeme veškerou potřebnou mechanizací, zkušenými zaměstnanci a máme dlouhodobou a stabilní spolupráci se spolehlivými dodavateli.
Kontaktní údaje
Šafaříkova 1263/1a
500 02, Hradec Králové
Telefon: +420 733 191 594
E-mail: info@vkrekostavby.cz
Otevírací doba

Po - Pá: dle dohody

Novinky & aktuality

VKREKOSTAVBY se dočkaly spuštění svých...

Dnešní doba se vyznačuje stále vyššími nároky na...

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo výzvu v...