Služby

Nabízíme vám

Nabízíme Vám

Jsme stavební společnost, která poskytuje širokou škálu stavebních prací a služeb. Jsme připraveni zákazníkovi nabídnout naše služby při různých stavebních projektech. Naše nabídka služeb je pro snadnější orientaci rozdělena do několika kategorií, nicméně budeme rádi, pokud nás budete kontaktovat s jakýmkoliv i specifickým projektem. Rádi totiž rozšiřujeme naše i vaše obzory.

Konzultace a poradenství

Taková ta klasika, která je na začátku každé spolupráce potřeba.

Vy nám zavoláte, napíšete nebo přijdete na dobrou kávu k nám do kanceláře na Masarykově náměstí v Hradci Králové. Povíte nám svůj stavební záměr, ať už se jedná o výstavbu vysněného rodinného domu nebo jste si koupili byt s umakartovým jádrem, ale chcete žít v moderním bytě podle nejnovějších standardů, anebo už je prostě potřeba ten plot na zahradě po třiceti letech předělat. Vše spolu probereme, prokonzultujeme, něco si i namalujeme, popovídáme si o životě. No a buď si plácneme a domluvíme si prohlídku stavebního místa anebo si podáme ruku a rozloučíme se.

V případě první varianty si poté na místě už konkrétně ujasníme časovou osu prací, poradíme Vám, jak stavebně a legislativně stavbu uchopit a samozřejmě Vám poté co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

 

Půjčovna strojů a nářadí

Ať jste profesionál nebo nadšený amatér, naše půjčovna nářadí v Hradci Králové je tu pro Vás.

Na začátku našeho podnikání, kdy přicházely nové a různorodé projekty, neměli jsme k dispozici veškeré vlastní vybavení, které jsme potřebovali. Každý projekt je unikátní a tak nám zpočátku nezbývalo než si potřebné chybějící nářadí půjčovat z různých půjčoven. Toto není však ideální řešení, takže jsme nářadí i potřebnou mechanizaci do naší firmy postupně dokupovali a nyní je náš sklad již plný různých ručních či elektrických nástrojů, lešení apod.

Naše technika je zánovní nebo téměř zánovní, kvalitní a dobře udržovaná a skladovaná v čistém suchém skladu v centru Hradce Králové. Jelikož se často setkáváme s poptávkou zapůjčení různých strojů a nářadí, rozhodli jsme se nabízet toto jako naši doplňkovou službu.

 

Výstavba bytů a domů

Kdo by si nepřál mít jednou svůj vlastní vysněný dům? Svůj domov?

Nevíme, jestli každý, ale procento je určitě vysoké. My jsme si vědomi toho, že výstavba rodinného domu je většinou na celý život a spousta lidí do toho vkládá veškeré svoje úspory. Nebereme to tedy na lehkou váhu a velmi se snažíme, abychom zhmotnili dům, který byl doteď pouze ve Vašich představách, kompletku anebo i část, na všem se rádi domluvíme.

Stavíme i činžovní domy. K výstavbě bytových domů jsme se překvapivě nedopracovali, ale rovnou tím začali. Naším úplně prvním projektem byla přestavba bývalých dílen v centru Hradce Králové na rezidenční dům. I přes (toho času) málo zkušeností jsme zvládli celou stavební část včetně veškerých papírů. Znalosti a praxi tedy máme i v legislativní oblasti, ve které s klientem vždy také spolupracujeme.

 

Rekonstrukce objektů

Plánujete předělat hospodu na luxusní restauraci? A co takhle nová moderní kancelář? Pojďme společně zpříjemnit Vaše užitné prostory.

Neříkáme, že umíme všechno, ale myslíme si, že vše je jen otázka toho chtít a dělat věci pořádně. Rekonstrukce komerčních objektů je proces, který může přinést nový život a modernizovat Vaše obchodní prostory. Bez ohledu na to, zda se jedná o malý obchod, restauraci, kancelářskou budovu, anebo třeba garáž či sklad, renovace může přinést významné výhody pro podnikání.

Jsme otevřeni jakémukoliv Vašemu nápadu. Budeme s Vámi rádi spolupracovat na celém projektu nebo jeho části. Rádi Vám pomůžeme zkvalitnit prostory vedoucí na cestě k Vašemu podnikatelskému úspěchu.

 

Rekonstrukce bytů

Byt určený k pronájmu anebo Váš budoucí domov? Každá rekonstrukce je vždy unikátní a my známe pravidla hry.

Realizujeme rekonstrukce bytů, ale i jejich částí, jako je samotné bytové jádro, kuchyně, anebo dětský pokojíček, protože dítko už je moc velké na tapetu s Mickey Mousem. Rekonstrukcí bytů už jsme udělali opravdu hodně a umíme naslouchat Vašim požadavkům a přáním, ale zároveň se nebojíme se vším poradit na základě našich dlouholetých zkušeností.

Pokud jste si koupili byt na investici a chcete ho předělat za účelem pronájmu, asi ho budete chtít předělat co nejdříve. Sami pronajímáme několik bytů a rádi s Vámi zkonzultujeme jak stavební část, tak i vhodné budoucí vybavení dle Vašeho záměru.

 

Opravy a renovace staveb

Starý dům či byt si také zaslouží šanci na nový život. Zrenovujeme nemovitost dle Vašeho obrazu a přání.

I ten nejkrásnější dům v ulici stárne. To ale neznamená, že nemůže být ještě krásnější, elegantnější, modernější. Zároveň si pořád může ponechat svoji historickou nezaměnitelnou tvář. Těch možností je spousta a my Vám rádi pomůžeme s citem zrenovovat či opravit fasády všech typů budov, společné prostory bytových domů, interiéry rodinných domů či bytů apod.

Spolupracujeme i s SVJ bytových domů v Hradci Králové. Provádíme různé opravy převážně společných prostor či fasád včetně malířských a drobnějších prací. Sami jsme členové i předsedové několika SVJ, tedy nemusíte mít strach, že bychom vám nerozuměli s jakýmkoliv Vaším požadavkem.

 

Úpravy vnějších prostor

Nový chodníček anebo plot. Už tím nemusíte trávit každý víkend, uděláme to za Vás.

Rádi pro Vás zajistíme opravy či úpravy Vašeho exteriéru. Můžeme Vám postavit nový či opravit starý plot, udělat příjezdovou cestu, terasu, připravit různé zpevněné plochy.

Bez ohledu na to, jestli chcete upravit stávající zahradu, vytvořit nový design nebo přidat různé prvky, můžete se spolehnout na naše znalosti a dovednosti. Snažíme se vždy o preciznost a čistotu provedení, aby se Vám už při příchodu domů vykouzlil úsměv na tváři.

Image
Jsme stavební firma působící převážně ve Východních Čechách. Zabýváme se rekonstrukcemi bytů a komerčních objektů či výstavbou a rekonstrukcí rodinných a činžovních domů včetně instalatérských a elektroinstalačních prací.
Disponujeme veškerou potřebnou mechanizací, zkušenými zaměstnanci a máme dlouhodobou a stabilní spolupráci se spolehlivými dodavateli.
Kontaktní údaje
Šafaříkova 1263/1a
500 02, Hradec Králové
Telefon: +420 733 191 594
E-mail: info@vkrekostavby.cz
Otevírací doba

Po - Pá: dle dohody

Novinky & aktuality

VKREKOSTAVBY se dočkaly spuštění svých...

Dnešní doba se vyznačuje stále vyššími nároky na...

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo výzvu v...