Spolupráce

Nebráníme se různým druhům spolupráce a jsme otevřeni spolupracovat zejména v oblastech (sub)dodavatelských prací, společné výstavby či rekonstrukce s jinými stavebními firmami anebo i v poradenské činnosti. Budeme rádi, když nás budete kontaktovat.

Jsme otevřeni ke spolupráci při různorodých projektech zejména v těchto následujících oblastech. Přesto však neváhejte a kontaktuje nás v i případě že si zde nevyberete.

Subdodavatelská spolupráce: Spolupracujeme se subdodavateli elektřiny, vody, topení a plynu. Hledáme subdodavatele kvalitní, spolehlivé a z Východních Čech.

Dodavatelské spolupráce: Rozhodně jsme otevřeni spolupráci s dodavateli materiálů, vybavení a nástrojů pro naše projekty. Společně můžeme zajišťovat včasné a kvalitní dodávky nezbytné pro naši práci.

Společná výstavba či rekonstrukce: Rádi budeme spolupracovat i s jinými stavebními firmami na společných projektech. Spojením sil a zdrojů můžeme dosáhnout větší efektivity a zároveň si vzájemně vyměnit naše zkušenosti, které nás poté jednotlivě posunou zase o kus dál.

Poradenská spolupráce: Nabízíme poradenské služby v oblasti stavebnictví, regulačních předpisů, legislativy apod.

Image
Jsme stavební firma působící převážně ve Východních Čechách. Zabýváme se rekonstrukcemi bytů a komerčních objektů či výstavbou a rekonstrukcí rodinných a činžovních domů včetně instalatérských a elektroinstalačních prací.
Disponujeme veškerou potřebnou mechanizací, zkušenými zaměstnanci a máme dlouhodobou a stabilní spolupráci se spolehlivými dodavateli.
Kontaktní údaje
Šafaříkova 1263/1a
500 02, Hradec Králové
Telefon: +420 733 191 594
E-mail: info@vkrekostavby.cz
Otevírací doba

Po - Pá: dle dohody

Novinky & aktuality

VKREKOSTAVBY se dočkaly spuštění svých...

Dnešní doba se vyznačuje stále vyššími nároky na...

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo výzvu v...