Venkovní úpravy

Nový chodníček anebo plot. Už tím nemusíte trávit každý víkend, uděláme to za Vás.

Rádi pro Vás zajistíme opravy či úpravy Vašeho exteriéru. Můžeme Vám postavit nový či opravit starý plot, udělat příjezdovou cestu, terasu, připravit různé zpevněné plochy.

Bez ohledu na to, jestli chcete upravit stávající zahradu, vytvořit nový design nebo přidat různé prvky, můžete se spolehnout na naše znalosti a dovednosti. Snažíme se vždy o preciznost a čistotu provedení, aby se Vám už při příchodu domů vykouzlil úsměv na tváři.

Domluvte si konzultační schůzku

Každá stavba potřebuje profesionály

Každý jednotlivý projekt ať je sebemenší nese svá úskalí a problémy. Proto se nás nebojte kontaktovat s vaším dotazem. Pokud se Vám nechce psát zpráva. Kontaktujte nás na telefoním čísle +420 733 191 594 a domluvíme se na osobní schůzce, kde vše probereme a nalezneme vhodné řešení.

Image
Jsme stavební firma působící převážně ve Východních Čechách. Zabýváme se rekonstrukcemi bytů a komerčních objektů či výstavbou a rekonstrukcí rodinných a činžovních domů včetně instalatérských a elektroinstalačních prací.
Disponujeme veškerou potřebnou mechanizací, zkušenými zaměstnanci a máme dlouhodobou a stabilní spolupráci se spolehlivými dodavateli.
Kontaktní údaje
Šafaříkova 1263/1a
500 02, Hradec Králové
Telefon: +420 733 191 594
E-mail: info@vkrekostavby.cz
Otevírací doba

Po - Pá: dle dohody

Novinky & aktuality

VKREKOSTAVBY se dočkaly spuštění svých...

Dnešní doba se vyznačuje stále vyššími nároky na...

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo výzvu v...