Půjčovna nářadí

Ať jste profesionál nebo nadšený amatér, naše půjčovna nářadí v Hradci Králové je tu pro Vás.

Na začátku našeho podnikání, kdy přicházely nové a různorodé projekty, neměli jsme k dispozici veškeré vlastní vybavení, které jsme potřebovali. Každý projekt je unikátní a tak nám zpočátku nezbývalo než si potřebné chybějící nářadí půjčovat z různých půjčoven. Toto není však ideální řešení, takže jsme nářadí i potřebnou mechanizaci do naší firmy postupně dokupovali a nyní je náš sklad již plný různých ručních či elektrických nástrojů, lešení apod.

Naše technika je zánovní nebo téměř zánovní, kvalitní a dobře udržovaná a skladovaná v čistém suchém skladu v centru Hradce Králové. Jelikož se často setkáváme s poptávkou zapůjčení různých strojů a nářadí, rozhodli jsme se nabízet toto jako naši doplňkovou službu.

 

Domluvte si konzultační schůzku

Každá stavba potřebuje profesionály

Každý jednotlivý projekt ať je sebemenší nese svá úskalí a problémy. Proto se nás nebojte kontaktovat s vaším dotazem. Pokud se Vám nechce psát zpráva. Kontaktujte nás na telefoním čísle +420 733 191 594 a domluvíme se na osobní schůzce, kde vše probereme a nalezneme vhodné řešení.

Image
Jsme stavební firma působící převážně ve Východních Čechách. Zabýváme se rekonstrukcemi bytů a komerčních objektů či výstavbou a rekonstrukcí rodinných a činžovních domů včetně instalatérských a elektroinstalačních prací.
Disponujeme veškerou potřebnou mechanizací, zkušenými zaměstnanci a máme dlouhodobou a stabilní spolupráci se spolehlivými dodavateli.
Kontaktní údaje
Šafaříkova 1263/1a
500 02, Hradec Králové
Telefon: +420 733 191 594
E-mail: info@vkrekostavby.cz
Otevírací doba

Po - Pá: dle dohody

Novinky & aktuality

VKREKOSTAVBY se dočkaly spuštění svých...

Dnešní doba se vyznačuje stále vyššími nároky na...

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo výzvu v...