Rekonstrukce objektů

Plánujete předělat hospodu na luxusní restauraci? A co takhle nová moderní kancelář? Pojďme společně zpříjemnit Vaše užitné prostory.

Neříkáme, že umíme všechno, ale myslíme si, že vše je jen otázka toho chtít a dělat věci pořádně. Rekonstrukce komerčních objektů je proces, který může přinést nový život a modernizovat Vaše obchodní prostory. Bez ohledu na to, zda se jedná o malý obchod, restauraci, kancelářskou budovu, anebo třeba garáž či sklad, renovace může přinést významné výhody pro podnikání.

Jsme otevřeni jakémukoliv Vašemu nápadu. Budeme s Vámi rádi spolupracovat na celém projektu nebo jeho části. Rádi Vám pomůžeme zkvalitnit prostory vedoucí na cestě k Vašemu podnikatelskému úspěchu.

 

Domluvte si konzultační schůzku

Každá stavba potřebuje profesionály

Každý jednotlivý projekt ať je sebemenší nese svá úskalí a problémy. Proto se nás nebojte kontaktovat s vaším dotazem. Pokud se Vám nechce psát zpráva. Kontaktujte nás na telefoním čísle +420 733 191 594 a domluvíme se na osobní schůzce, kde vše probereme a nalezneme vhodné řešení.

Image
Jsme stavební firma působící převážně ve Východních Čechách. Zabýváme se rekonstrukcemi bytů a komerčních objektů či výstavbou a rekonstrukcí rodinných a činžovních domů včetně instalatérských a elektroinstalačních prací.
Disponujeme veškerou potřebnou mechanizací, zkušenými zaměstnanci a máme dlouhodobou a stabilní spolupráci se spolehlivými dodavateli.
Kontaktní údaje
Šafaříkova 1263/1a
500 02, Hradec Králové
Telefon: +420 733 191 594
E-mail: info@vkrekostavby.cz
Otevírací doba

Po - Pá: dle dohody

Novinky & aktuality

VKREKOSTAVBY se dočkaly spuštění svých...

Dnešní doba se vyznačuje stále vyššími nároky na...

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo výzvu v...