Konzultace a poradenství

Taková ta klasika, která je na začátku každé spolupráce potřeba.

Vy nám zavoláte, napíšete nebo přijdete na dobrou kávu k nám do kanceláře na Masarykově náměstí v Hradci Králové. Povíte nám svůj stavební záměr, ať už se jedná o výstavbu vysněného rodinného domu nebo jste si koupili byt s umakartovým jádrem, ale chcete žít v moderním bytě podle nejnovějších standardů, anebo už je prostě potřeba ten plot na zahradě po třiceti letech předělat. Vše spolu probereme, prokonzultujeme, něco si i namalujeme, popovídáme si o životě. No a buď si plácneme a domluvíme si prohlídku stavebního místa anebo si podáme ruku a rozloučíme se.

V případě první varianty si poté na místě už konkrétně ujasníme časovou osu prací, poradíme Vám, jak stavebně a legislativně stavbu uchopit a samozřejmě Vám poté co nejdříve pošleme cenovou nabídku.

 

Domluvte si konzultační schůzku

Každá stavba potřebuje profesionály

Každý jednotlivý projekt ať je sebemenší nese svá úskalí a problémy. Proto se nás nebojte kontaktovat s vaším dotazem. Pokud se Vám nechce psát zpráva. Kontaktujte nás na telefoním čísle +420 733 191 594 a domluvíme se na osobní schůzce, kde vše probereme a nalezneme vhodné řešení.

Image
Jsme stavební firma působící převážně ve Východních Čechách. Zabýváme se rekonstrukcemi bytů a komerčních objektů či výstavbou a rekonstrukcí rodinných a činžovních domů včetně instalatérských a elektroinstalačních prací.
Disponujeme veškerou potřebnou mechanizací, zkušenými zaměstnanci a máme dlouhodobou a stabilní spolupráci se spolehlivými dodavateli.
Kontaktní údaje
Šafaříkova 1263/1a
500 02, Hradec Králové
Telefon: +420 733 191 594
E-mail: info@vkrekostavby.cz
Otevírací doba

Po - Pá: dle dohody

Novinky & aktuality

VKREKOSTAVBY se dočkaly spuštění svých...

Dnešní doba se vyznačuje stále vyššími nároky na...

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo výzvu v...