Opravy a renovace

Starý dům či byt si také zaslouží šanci na nový život. Zrenovujeme nemovitost dle Vašeho obrazu a přání.

I ten nejkrásnější dům v ulici stárne. To ale neznamená, že nemůže být ještě krásnější, elegantnější, modernější. Zároveň si pořád může ponechat svoji historickou nezaměnitelnou tvář. Těch možností je spousta a my Vám rádi pomůžeme s citem zrenovovat či opravit fasády všech typů budov, společné prostory bytových domů, interiéry rodinných domů či bytů apod.

Spolupracujeme i s SVJ bytových domů v Hradci Králové. Provádíme různé opravy převážně společných prostor či fasád včetně malířských a drobnějších prací. Sami jsme členové i předsedové několika SVJ, tedy nemusíte mít strach, že bychom vám nerozuměli s jakýmkoliv Vaším požadavkem.

 

Domluvte si konzultační schůzku

Každá stavba potřebuje profesionály

Každý jednotlivý projekt ať je sebemenší nese svá úskalí a problémy. Proto se nás nebojte kontaktovat s vaším dotazem. Pokud se Vám nechce psát zpráva. Kontaktujte nás na telefoním čísle +420 733 191 594 a domluvíme se na osobní schůzce, kde vše probereme a nalezneme vhodné řešení.

Image
Jsme stavební firma působící převážně ve Východních Čechách. Zabýváme se rekonstrukcemi bytů a komerčních objektů či výstavbou a rekonstrukcí rodinných a činžovních domů včetně instalatérských a elektroinstalačních prací.
Disponujeme veškerou potřebnou mechanizací, zkušenými zaměstnanci a máme dlouhodobou a stabilní spolupráci se spolehlivými dodavateli.
Kontaktní údaje
Šafaříkova 1263/1a
500 02, Hradec Králové
Telefon: +420 733 191 594
E-mail: info@vkrekostavby.cz
Otevírací doba

Po - Pá: dle dohody

Novinky & aktuality

VKREKOSTAVBY se dočkaly spuštění svých...

Dnešní doba se vyznačuje stále vyššími nároky na...

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo výzvu v...