O nás

Image
Pár slov o nás

Malá společnost, kvalitní práce

Stavební společnost VK REKOSTAVBY je výsledkem spolupráce dvou mladých společníků, kteří mají vášeň pro stavebnictví, mnoho let zkušeností a chuť dělat věci tak, jak se dělat mají.

První ze společníků Roman Vrbacký se začal pohybovat ve stavebním oboru v roce 2016, kdy začal pracovat na svém vlastním projektu v centru Hradce Králové. Jednalo se o rozsáhlou rekonstrukci bývalých dílen. Původní stavba byla již v havarijním stavu, ale nakonec se povedlo tento opuštěný prostor proměnit v moderní bytový dům. Tato přestavba pro Romana velkou výzvou, ale zároveň neocenitelnou příležitostí získat cenné informace a hlavně zkušenosti. A to jak z hlediska stavebního, tak i legislativního. Bytový dům byl dokončen v roce 2021 a stal se Romanovou inspirací a motivací k tomu, aby se sám začal věnovat menším stavebním zakázkám.
V roce 2022 měl Roman ve svém stavebním týmu už několik lidí a zároveň přibývalo zakázek. Rozhodl se tedy věnovat se stavebním projektům s plným nasazením, ale k tomu potřeboval dalšího odborníka. Proto do svého kolektivu přivítal svého současného společníka Martina Krále, který má více než 15 let zkušeností ve velké stavební firmě, a založili spolu VK REKOSTAVBY. Kombinace Romanových komunikačních a organizačních schopností a Martinových odborných znalostí se ukázala jako smysluplná pro další rozvoj.Naše myšlenky

na kterých stavíme

Jako společnost VK REKOSTAVBY postupně budujeme naše portfolio a snažíme se vždy dosáhnout spokojenosti obou stran. Jsme hrdí na to, čeho jsme za tak krátkou dobu fungování společnosti dosáhli a zároveň se velmi těšíme na budoucí výzvy, které nám přinesou nové projekty.

Týmová práce
Návratnost
Kvalita
Efektivita
Servis
Inovace
Přímé jednání
Spolehlivost
Preciznost
Image
Ptáte se nás

a my odpovídáme

Zde najdete odpovědi na nejčastější dotazy našich zákazníků. Vaše spokojenost a důvěra je pro nás prioritou, a proto jsme tu, abychom vám poskytli veškeré potřebné informace a přehledně vysvětlili veškeré případné nejasnosti. Věříme v transparentnost a otevřenou komunikaci, a proto se těšíme i na vaše další individuální dotazy. Vaše spokojenost je naší motivací.
Jak dlouho trvá kompletní rekonstrukce bytu?
Záleží na velikosti bytu a na rozsahu konkrétních prací. Většinou 1-4 měsíce od bourání až po výmalbu a předání nemovitosti.
Jaké zkušenosti máte s řešením nenadálých problémů?
K problémům se vždy stavíme čelem. Jakmile je nějaký nedostatek, nebo problém identifikován, rychle ho analyzujeme, abychom pochopili příčinu a navrhli rychlé a vhodné řešení.
Domluvte si konzultační schůzku

Každá stavba potřebuje profesionály

Každý jednotlivý projekt ať je sebemenší nese svá úskalí a problémy. Proto se nás nebojte kontaktovat s vaším dotazem. Pokud se Vám nechce psát zpráva. Kontaktujte nás na telefoním čísle +420 733 191 594 a domluvíme se na osobní schůzce, kde vše probereme a nalezneme vhodné řešení.
Image
Jsme stavební firma působící převážně ve Východních Čechách. Zabýváme se rekonstrukcemi bytů a komerčních objektů či výstavbou a rekonstrukcí rodinných a činžovních domů včetně instalatérských a elektroinstalačních prací.
Disponujeme veškerou potřebnou mechanizací, zkušenými zaměstnanci a máme dlouhodobou a stabilní spolupráci se spolehlivými dodavateli.
Kontaktní údaje
Šafaříkova 1263/1a
500 02, Hradec Králové
Telefon: +420 733 191 594
E-mail: info@vkrekostavby.cz
Otevírací doba

Po - Pá: dle dohody

Novinky & aktuality

VKREKOSTAVBY se dočkaly spuštění svých...

Dnešní doba se vyznačuje stále vyššími nároky na...

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo výzvu v...