Slide Background
Vaše vize, naše stavby

Zabýváme se rekonstrukcemi bytů a komerčních objektů či výstavbou a rekonstrukcí rodinných a činžovních domů včetně instalatérských a elektroinstalačních prací.

Slide Background
Stavby a rekonstrukce rodinných domů

Připravíme pro vás kompletní dokumentaci, zajistíme komunikaci s úřady, připravíme a zrealizujeme kompletní stavbu a v dohodnutém termínu.

VKREKOSTAVBY se dočkaly spuštění svých plnohodnotných stránek. Ať už chcete stavět dům, renovovat nebo něco jiného, můžete se porozhlédnout po našem webu a zjistit, zda-li by jsme právě Vám mohli být nápomocni s vaší vizí, stavbou či rekonstrukcí nemovitosti.

Najdete zde vše, co by vás mohlo zajímat o naší společnost, něco málo o nás samotných a samozřejmě vše o tom, čím se zabýváme.

V případě že by jste měly zájem konzultaci, případě potřebujte vyřešit nějaký problém, kontaktujte nás.

Image
Jsme stavební firma působící převážně ve Východních Čechách. Zabýváme se rekonstrukcemi bytů a komerčních objektů či výstavbou a rekonstrukcí rodinných a činžovních domů včetně instalatérských a elektroinstalačních prací.
Disponujeme veškerou potřebnou mechanizací, zkušenými zaměstnanci a máme dlouhodobou a stabilní spolupráci se spolehlivými dodavateli.
Kontaktní údaje
Šafaříkova 1263/1a
500 02, Hradec Králové
Telefon: +420 733 191 594
E-mail: info@vkrekostavby.cz
Otevírací doba

Po - Pá: dle dohody

Novinky & aktuality

VKREKOSTAVBY se dočkaly spuštění svých...

Dnešní doba se vyznačuje stále vyššími nároky na...

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo výzvu v...